Våra egna utbildningsfilmer, tillverka en böj

Våra egna utbildningsfilmer, tillverka en böj

Vi producerar även eget utbildningsmaterial som till exempel filmer. Här nedan så ser du ett smakprov.

Om du vill lära dig hur man gör en utbredning för en 90° böj i plåt så behöver du inte leta längre. Följ bara vår instruktionsvideo så tar den dig hela vägen till färdig produkt.

Instruktör: Lennart Sandberg, 38 år inom branschen vid Bergsvikens Industriplåt AB – Piteå.

Bergsvikens Industriplåt AB är proffs på isolering. Allt från små installationer för privatpersoner till stora installationer inom industrin. Vi har en lång och gedigen erfarenhet med goda referenser från Sveriges ledande industriföretag.

Matthias

Vi belyser de viktigaste frågorna kring smarta och energieffektiva byggnader, stödjer och vidareutbildar våra medlemsföretag samt marknadsför branschen mot myndigheter, konsulter och andra organisationer.

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Visa alla kommentarer